Pages Menu
TwitterRssFacebook
Categories Menu

Części BOMAR

Oferujemy Państwu szeroki asortyment części zamiennych do przecinarek taśmowych firmy BOMAR.


ORYGINALNE

Wszystkie części, które oferujemy są oryginalne, sprowadzone bezpośrednio od producenta maszyn. Nie stosujemy zamienników.

DORADZAMY

Nasi pracownicy pomogą Państwu w doborze odpowiedniej części do wszystkich maszyn wyprodukowanych przez firmę BOMAR. Mamy na stanie magazynowym części do nowych modeli jak również do starszych już nie produkowanych typu STG.

MAGAZYN

Utrzymujemy stałe stany magazynowe części , które są przez nas uzupełniane co najmniej raz w tygodniu. Większość części mamy od ręki, wysyłamy w ciągu 24h kurierem DHL.

Nietypowe części zamawiamy dla Państwa od razu w firmie BOMAR. Jeżeli są dostępne u producenta przywozimy je wraz z następna dostawą max. w ciągu 5-u dni . Staramy się zdobyć dla Państwa to czego potrzebujecie.

Na stanie magazynowym w Krakowie posiadamy części od tak zwanej śrubki po odlewy żeliwne kompletnych imadeł oraz ramion maszyn.

POSIADAMY

 

HYDRAULIKA

wszystkie siłowniki hydrauliczne, kompletne agregaty hydrauliczne i pompy chłodziwa, zawory hydrauliczne

NAPĘD

koła napędowe i napinające, silniki, wałki, pasy wariatorowe, wariatory i przekładnie wariatorowe

ELEKTRYKA

wyświetlacze, klawiatury, sterowniki, czujniki, styczniki, pulpity sterownicze, wyłączniki krańcowe bezpieczeństwa, przyciski, włączniki, przełączniki

 

MECHANIKA

szczotki czyszczące, linki, łożyska, uszczelniacze, uchwyty, rączki, pokrętła, wkładki z węglika, kostki prowadzące taśmę, śruby, kółka, sprężyny odciągowe i wiele wiele innych.

 

Na życzenie klienta oferujemy usługę montażu zakupionych części.

Oferujemy atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.

Serdecznie Zapraszamy !

.